MINI Mark2019-11-19T08:37:15+01:00


KONTAKT

Tel: +48 606 329 954
Mail: infoster@infoster.pl

INFOSTER Sp. z o.o.
Warszawska 35
32-830 WOJNICZ

MINI Mark

Oferujemy Państwu do sprzedaży zupełnie nową maszynę do produkcji papierosów MARK-1000.

Wykorzystując sprawdzone od lat technologie produkcji papierosów na maszynach typu MARK w połączeniu z nowoczesnymi elementami sterowania, stworzyliśmy maszynę, która pozbawiona jest wad swojego poprzednika.

Jej obecna wydajność robocza to 1000 sztuk papierosów na minutę.

Maszyna jest już napędzana serwomotorami, a nie starymi zawodnymi przekładniami i motorami, regulowana z przyjaznego dla użytkownika panelu dotykowego z wizualizacją procesu. Bardzo prosta w obsłudze, o klika poziomów upraszczająca proces szkolenia operatora, które przeprowadzamy w naszej firmie. Po dwóch dniach szkolenia można już samodzielnie obsługiwać maszynę.

Maszyna została zmniejszona do tak małych gabarytów, że umożliwia transport samochodowy samochodami dostawczymi bez potrzeby rozkładania maszyny na moduły do transportu i problematyczne uruchamianie po zakończeniu transportu, co było utrudnieniem w starej maszynie. Poprawiło to znacząco i uprościło proces serwisowania maszyny, co można bez kłopotu wykonywać u nas w firmie. Maszyna ma zmniejszony pobór prądu, ograniczony hałas. Również zmiany w podajniku tytoniu umożliwiły używanie tytoniu o gorszej jakości i nieustabilizowanej wilgotności. Waga maszyny nie przekracza 1000 kg.

Pomimo tych zmian cały proces zwijania bibuły, podawania tytoniu, doklejania filtrów jest dokładnym odwzorowaniem obecnie znanej na rynku maszyny z zachowaniem kilkudziesięciu lat doświadczeń w produkcji papierosów.

Nadmieniamy, że jest możliwość dostarczania do naszych klientów surowców do produkcji takich jak bibułka, filtry, kleje, owijka korek po bardzo atrakcyjnych cenach oraz przekazania know-how produkcji przez doświadczonych operatorów.

Istnieje możliwość sprzedaży ratalnej.